Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Laptop-ët më të mëdhenj HP Envy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Laptop-ët më të mëdhenj HP Envy   Sun May 09, 2010 6:37 pm

HP ka zgjeruar ofertën e vet të laptopëve premium Envy me dy modele të reja të diagonaleve 14 e 17 inç dhe komplet të mirë harduerësh.
Të dy laptopët ndajnë bazën e njëjtë harduerike dhe ofrojnë përzgjedhje të procesorëve Core i5 e i7, grafikë ATI Mobility Radeon 5830 e 5850, ekrane me rezolucion të lartë dhe sistem zërimi Beats Audio të zhvilluar në bashkëpunim me “Beats by Dr. Dre”.

Më interesant prej tyre është modeli 17 inçësh i cili mbështet edhe teknologjinë Eyefinity, deri në 2 terabajt hapësirë disku dhe deri në 8 gigabajt memorie punuese.

Tastiera është e ndriçuar në të dyja modelet të cilat dalin në shitje në fund të këtij muaji. Çmimi fillestar për versionin 17-inçësh është 1.400 dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Laptop-ët më të mëdhenj HP Envy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Të rejat e fundit nga Teknologjia-
Kërce tek: