Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta hackosh ni web

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Si ta hackosh ni web   Sun May 09, 2010 6:56 pm

Nje Nder Menyrat me Te Leta Per te H4ckuar WebSite eshte
edhe Kjo menyre te Cilen Tash Do tja Tregoj
Shkojme
E Shkruaj ne Google keshtu adminlogin.asp
Dhe Klikoje Google Search dhe Do te na shfaqen Shume Linka
Dhe klikojme Tek Ndonjeri Link
edhe mandej kur klikon ta qet 1 faqe ne te cilin eshte me shku
Username: dhe Password: ti ne te 2 katroret e shkun
ne te parin e shkun ne Username e shkrun Admin te Password: e shkun
apet Admin Po ka Raste qe ban edhe ne te dyjat me shku Password
DHe masi te Logiratesh qe Del Pasi me sukses tani munesh me hack krejt
Hackim te Kendshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Si ta hackosh ni web
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Hacking-
Kërce tek: