Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blloko MSN me nickname

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Blloko MSN me nickname   Sun May 09, 2010 7:03 pm

I thu naj Shokut ne msn qite qita ne Nick te dyt(personal message) sse ka lojra ose najsen e mashtroni.Kur ta qet,i bllokohet add ne at kompjuter.

n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá


NUK MBAJ PERGJEGJESI NESE JU E QITNI KETE NE ADD TUAJ DHE JU SHKAKTON PROBLEME

If you like my post please click.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Blloko MSN me nickname
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Hacking-
Kërce tek: