Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Këtu i kemi disa patch për messengeret e verzioneve të ndryshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Këtu i kemi disa patch për messengeret e verzioneve të ndryshëm   Mon May 10, 2010 10:26 am

Ketu i keni disa patcha per messenger te Verzionenve te ndryshme :

Patch for Windows Live Messenger 9.0 Wave 3 Shkarko

Patch for Windows Live Messenger 9.0 Wave 3 Beta Shkarko

Patch for Windows Live Messenger 8.5 Shkarko

Patch for Yahoo Messenger Shkarko

Patch for Windows Live Messenger 8.0-8.1 Shkarko

Patch for MSN Messenger 6.2, 7.0, 7.5 etc.
Shkarko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Këtu i kemi disa patch për messengeret e verzioneve të ndryshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Anton Nikë Berisha: Rreth disa shkarjeve të dr. Shaban Sinanit për këngët tona kreshnike
» Maya: I kemi kënduar nënave, por ato s’bëjnë gjë pa baballarët
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Rreth Msn-
Kërce tek: