Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Van Basten mohon punën si trajner i Milanit.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 21
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Van Basten mohon punën si trajner i Milanit.   Mon May 10, 2010 3:44 pm

Marco van Basten ka mohuar mundësinë e të qenurit trajner i ri i Milanit, duke njoftuar se ai nuk është gati për këtë rol.

E ardhmja e Leonardos prej kohësh ka qenë e paqartë dhe pritet që të Dielën të sqarohen gjërat.

“Nuk jam gati pasi ende kam një problem me nyjen e këmbës dhe duhet ta zgjidh atë”,deklaroi ai për Sky Sport 24.

“Nuk mund të marr përsipër një punë aq të rëndë si trajner”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Van Basten mohon punën si trajner i Milanit.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cikël shkrimesh rreth punës me nxënës me aftësi të kufizuara mendore!
» Kadri Mani: Letër shoqërore shokut Binak Ulaj, ish-bashkëpunëtor yni i ilegales
» Spiunët dhe bashkëpunëtorët e diktaturës, mos lejohen as në media
» Murat Gecaj: Mbyllet Gazeta “Mësuesi” - Nderim për gjithë drejtuesit, redaktorët dhe bashkëpunëtorët
» Enver Hasani bën punë vullnetare, pa pagesë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: