Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tottenhami kërkon Raulin.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Tottenhami kërkon Raulin.   Mon May 10, 2010 8:43 pm

Tottenhami është duke përgatitur një transferim shokues, bëhet fjalë për legjendën dhe kapitenin e Real Madridit, Raul Gonzalez.
News of the World pohon se bosi i Spursave, Harry Redknapp, dëshiron të forcojë skuadrën e tij pas kualifikimit në Ligën e Kampionëve, duke vënë kontaktet e para me agjentin e Raulit, Gines Carvajal, ndërsa shpreson që Reali ta lë kapitenin të largohet si transfer i lirë.

“Rauli gjithnjë ka qenë i interesuar për Ligën Premier. Ai ka biseduar me miqtë si Fernando Morientes dhe Michel Salgado, të cilët e njohin Anglinë, kurse ata e kanë inkurajuar që ai të shkojë atje”, tha agjenti i Raulit.

Raul Gonzalez që tashmë është 32-vjeçar, ka shënuar vetëm 7 gola në 39 ndeshje këtë sezon. Megjithatë, ai ka qëlluar 24 herë portat kundërshtare në vitin 2009.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Tottenhami kërkon Raulin.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: