Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lampard : Një ditë menaxher i Chelseat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Lampard : Një ditë menaxher i Chelseat   Mon May 10, 2010 8:46 pm

Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, ka zbuluar planet e tij pas përfundimit të karrierës si lojtar, duke thënë se ai do të dëshironte të bëhej menaxher dhe të menaxhojë Chelsean.
“Më pëlqen ideja e të qenit menaxher. Më duhet të marr certifikimet e duhura dhe ky është proces i gjatë, të cilën jam duke e harruar fare. Por, kur të vjen koha dhe vullneti për ta bërë këtë, unë natyrisht se atëkohë do të jem i pensionuar, sepse më pëlqen të jem menaxher”.

“Kam pasur fat të punoja me gjithë këta menaxherë të mirë dhe unë kam mësuar shumë nga disa, pak nga të tjerët dhe kështu po mendoj t’i bashkoj këto njohuri. Do të doja të drejtoja Chelsean, por ndoshta ka aq shumë njerëz që duan ta drejtojnë Chelsean, kështu që, kush e di?”, deklaroi Lampard për ESPN.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Lampard : Një ditë menaxher i Chelseat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: