Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ancelotti mohon transferimin e Patos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Ancelotti mohon transferimin e Patos   Tue May 11, 2010 7:22 pm

Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, ka hedhur poshtë mundësinë e kalimit të Alexandre Patos te Blutë, duke thënë se Milani do ta mbajë atë.
“Milani do ta mbajë atë”, theksoi Ancelotti për La Repubblica kur është pyetur për Alexandre Paton.

Sa i përket futbollit anglez, Carlito shtoi se është futbolli më i miri në botë.

“Unë ndjehem si në shtëpinë time këtu në Londër. Është në pyetje atmosfera që varet nga ndeshjet, një mungesë e presionit dhe e përfshirjes së njerëzve tjerë nga jashtë. Unë besoj se ky është futbolli më i mirë në botë”, përfundoi Ancelotti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Ancelotti mohon transferimin e Patos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: