Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Juve dhe Arsenal negociojnë për Buffon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Juve dhe Arsenal negociojnë për Buffon   Tue May 11, 2010 7:28 pm

Portieri i Juventusit, Gigi Buffon, edhe një herë është lidhur me një largim nga ekipi italian dhe transferim te Arsenal.
Tuttosport shkruan se Juve dëshiron ta shndërrojë në para numrin një të kombëtares së Italisë dhe ka filluar negociatat me Arsenalin për një kalim të tij në Londër.

Problem për momentin është shqetësimi që ka menaxheri Arsene Wenger rreth problemeve të Buffon me shpinën ndërsa edhe italiani shpreson për një pagë më të lartë.

Buffon është lidhur edhe me një transferim në Manchester City dhe Bayern Munich.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Juve dhe Arsenal negociojnë për Buffon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: