Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Van Persie mirëpret ardhjen e Chamakh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 21
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Van Persie mirëpret ardhjen e Chamakh   Tue May 11, 2010 7:32 pm

Van Persie mirëpret ardhjen e Chamakh
Robin van Persie thotë se ai do ta mirëpresë ardhjen e Marouane Chamakh pasi mendon se ekipi ka nevojë për lojtarë të ri kualitativ.
Sulmuesi nga Maroku është cak i kamotshëm i Arsenalit dhe për pak dështoi të arrijë në Emirates verën e kaluar dhe transferimi i tij do të konfirmohet zyrtarisht sapo kontrata e tij me Bordeaux të skadojë.

“E njoh atë nga televizori. Ai duket mirë, shumë i fuqishëm në ajër dhe shënon shumë gola me kokë. Chamakh duket shumë i sigurt në top. Mendoj se kjo do të jetë mirë për të gjithë ne për të qenë më garues. Ndjehem i lumtur ta shoh atë duke ardhur në klub”, ka thënë Van Persie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Van Persie mirëpret ardhjen e Chamakh
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mirëse erdhe moj pranverë!
» Fjalë të Urta - Mirësia; Drejtësia
» Nuk kemi besuar se ekziston një organizim kaq i mirë i FFSHGJ-së dhe i klubeve shqiptare në Gjermani
» Skënder Zogaj:FARK-u ishte strukturë legale, e mirëfilltë ushtarake
» Burbuqe Thaçi: Sherri i mikut të mirë në ditët e vështira!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: