Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si munesh me hjek Don't send kur ta qet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Si munesh me hjek Don't send kur ta qet   Wed May 12, 2010 5:01 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Si mundesh me hjek kur te ja qet Dont Send per naj program...?

1.My Computer e klikon me te djathten e mausit properties

2.Advanced kliko

3.Pastaj shko te "Error reporting button"

4.Kliko Disable "Error reporting button"

5.Dhe në fund kliko OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Si munesh me hjek Don't send kur ta qet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Tutoriale-
Kërce tek: