Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 10 gjërat e rëndsishme në internet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: 10 gjërat e rëndsishme në internet   Wed May 12, 2010 5:18 pm

1. Hapja e mesazheve te pranuara nga imellet te panjohura
2. Instalimi I programeve te pautorizuara
3. Ndalja e punes se mjeteve te sigurise(Firewallet , antiviruseve)
4. Hapja e HTML apo edhe gjerave te tjera te ardhrua nga te panjohurit
5. Shfletimi I webfaqeve te ndyra si ato porno dhe ato te ngjajshme me to
6. Dhenja e passwordave, numrave te sigurise se kartave tuaja apo ndonje gje e rendesishme njerezve te panjohur
7. Shfletimi I webfaqeve te panjohura
8. Shkarkimi I fajlleve te panjohura
9. Vjedhjave e sigurise se webfaqeve dhe regjistrimi ne webfaqe te pasigurta
10. Folja ne chate te ndryshme me njerez te panjohur .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
10 gjërat e rëndsishme në internet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Tutoriale-
Kërce tek: