Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ramos : dua te pensionohem te Real Madrid

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Ramos : dua te pensionohem te Real Madrid   Sat May 08, 2010 7:32 pm

Mbrojtësi i krahut i Real Madridit, Sergio Ramos, ka thënë se ai dëshiron të pensionohet në Bernabeu.
“Ky është sezoni im i pestë dhe jam vërtet i lumtur. Do të doja të pensionohesha në këtë klub të madh”.

“Titulli? Edhe Barcelona edhe Real Madridi meritojnë ta fitojnë atë. Shpresoj që ne ta fitojmë. Ne nuk varemi nga vetvetja, por besoj se Barcelona mund të gabojë”.

“Askush nuk duhet ta konsiderojë Real Madridin të vdekur, sepse kanë mbetur edhe dy ndeshje dhe ne jemi vetëm një pikë larg liderit”, deklaroi Sergio Ramos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Ramos : dua te pensionohem te Real Madrid
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: