Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vidic nuk largohem nga Manchester United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Vidic nuk largohem nga Manchester United   Sat May 08, 2010 7:33 pm

Daily Mirror citon se “Nemanja Vidic këmbëngul se ai nuk do të largohet nga Old Trafford , dukë pretenduar se Man Utd është ekipi më i mirë në botë “

Raportet vazhdojnë te qarkullojnë pasi që bashkëshortja nuk është e kënaqur më ambientin Angles.

Barcelona, Real Madrid dhe AC Milan janë te interesuar për të marrë shërbimet e Vidicit

Ai shtoi: “Unë jam i lumtur këtu. Man Utd më dha gjithçka dhe unë do të vazhdoj të luaj këtu “
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Vidic nuk largohem nga Manchester United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: