Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kur nuk hapet interneti veproni kështu.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Kur nuk hapet interneti veproni kështu.   Sat May 08, 2010 6:10 pm

ju qdo njeri keni internet ne shtepi
dhe ndodh qe nuk concectohet interneti Edhe posht aty e qet ERROR edhe ni numer ngat per me dit pse nuk po konektohet shkon ktu:
E kthen staritn ne Classic start duke shkuar te e kalterta afer startit click me te djathten dhe klikon properties pastaj hapet nje dritare aty lart i ki dy meny
TASKBAR edhe Star menu ti shkon start menu edhe e selekton aty ku shkrun
Classic start edhe klikon ok.
pastaj shkon start edhe klikon
HELP AND SUPPORT
te veni search e shkrun numrin e ERRORIT TE KONEKTIMIT pastaj kur perfundon search Shkoni pak ma posht INDEX edhe ju qet krejt numrat e ERRORAVE QI MUJN MU KAN GJAT PROCESITA TE KONKTIMIT

ti e lyp aty ne list numrin e ERRORIT qi ta ka qit gjat konektimit edhe e sheh qa po lexon aty
ajo qi lexon te tregon se ku osht problemi

per ata qi sdin anglisht veprojn kshtu:
i bon copy qato fjal qi po shkrujn per at numer ERROR edhe shkon Google pak ma ne qosh te anes se djatht e sheh language tools edhe i selkton gjuht aty nga ENGLISH ne ALBANIAN edhe te veni ku shkrun text e bon paste edhe klikon translate edhe e din problemin ne gjuh shqipe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Kur nuk hapet interneti veproni kështu.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Tutoriale-
Kërce tek: