Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mund ta lidhim PC me internet me anë te telefonit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 21
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Si mund ta lidhim PC me internet me anë te telefonit   Sun May 09, 2010 10:51 am

Shkojm ne start>Control panel> internet opsion ketu klikojm 2 here dhe na del nje tabele ku klikojme ne connections> Add> klikojme 2 her tek Add pastaj paraqitet nje tabele tjeter ku klikojme tek pika e pare pastaj shkojm NEXT,pastaj tek phone number shkruajm numrat 7171111 klikoni pastaj next dhe tek emri vendosni nje emer te cfardoshem pastaj klikoni finish.
Username:albtelecom
Pasword:albtelecom
tek vendi i 3 e leme bosh ,
tani klikojme ok dhe pc juaj mund te lidhet me internet.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Si mund ta lidhim PC me internet me anë te telefonit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e të lajthiturve?!A mund të ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TË JETOHET NË NJI SHOQËRI KU VRASËSIT E BURRAVE TË SHQUAR SHQIPTARË SORROLLATEN LIRSHËM?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Tutoriale-
Kërce tek: