Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chelsea e dëshiron Paton por ai do të qëndroj ne AC.Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Chelsea e dëshiron Paton por ai do të qëndroj ne AC.Milan   Sun May 09, 2010 12:28 pm

Shefi ekzekutiv i Milant Adriano Galliani, ka përsëritur se sulmuesi brazilian Alexandre Pato nuk do të largohet.Disa raporte në javët e fundit kanë sugjeruar se gjigandët e Series A do ti marrin parasysh ofertat për 20 vjeqarin.

Dhe Corriere dello Sport pretendoi këtë mëngjes që pronari i Chelseas Roman Abramovich ka përgaditur një mega-ofertë për ta marrë lojtarin brazilian në Stamford Bridge, ku ai do të ribashkohej me ish trajnerin e Milanit Carlo Ancelottin.

Por Galliani tha për “La Gazzetta dello Sport:” Unë jam 100 % i sigurt që Pato do të mbetet këtu. Milani nuk do ti shesë lojtaret e vet më të mirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Chelsea e dëshiron Paton por ai do të qëndroj ne AC.Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: