Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Real do ta kërkojë Mourinhon !

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 21
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Real do ta kërkojë Mourinhon !   Sun May 09, 2010 1:30 pm

Agjenti italian Ernesto Bronzetti pret që Real Madridi të kërkojë gjatë verës trajnerin e Interit, Jose Mourinho.
Mourinho vazhdon të mbetet ende një emër i lakuar për postin e trajnerit të Realit, përkundër mbështetjes së treguar për Manuel Pellegrinin.

“Nëse Reali dëshiron një trajner për sezonin e ardhshëm, atëherë duhet të kërkojë më të mirin dhe sigurisht se do ta kërkojë Mourinhon, që është më i miri. Massimo Moratti do të duhet të përpiqet shumë që ta mbajë portugezin në Meazza”, tha Bronzetti.

Ernesto Bronzetti është njeriu që para më shumë se një viti kishte parashikuar transferimin e Cristiano Ronaldo dhe Ricardo Kaka te Real Madridi, gjë që për atëkohë dukej e pabesueshme, por që më vonë doli të jetë e vërtetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Real do ta kërkojë Mourinhon !
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Exclusif Web ; SCENES D'ANTHROPOPHAGIE SUR UNE HOMME NOIR au 21° siècle en ASIE
» Sejdi Peka: Secili duhet të kërkojë të ndahet nga e kaluara ish-komuniste
» AKR-ja vazhdon të kërkojë nga PDK-ja edhe një ministri
» Reagon vëllai i poetit të vrarë Havzi Nela: Edi Rama të na kërkojë falje për dekretin vrasës të firmosur nga babai i tij, Kristaqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: