Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rooney kërkon edhe ni sulmues.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Rooney kërkon edhe ni sulmues.   Sun May 09, 2010 1:35 pm

Wayne Rooney tashmë ka filluar të mendojë për sezonin e ardhshëm, pasi që kërkon një sulmues të ri, për të ndërtuar sipas tij bilancin e duhur në fazën ofensive.
“Nëse do të mund të sjellim dy emra të mëdhenj atëherë kjo do të na jepte rastin për ta kthyer titullin sezonin e ardhshëm nëse Chelsea e fiton atë. Nëse shikoni në ekipin e vitit 1999, që fitoi tre tituj, të gjithë sulmuesit e asaj kohe ishin të aftë për të shënuar. Tani jam unë, Berbatov dhe Owen. Është edhe Macheda gjithashtu, por nëse ne do të mund të marrim dhe një sulmues tjetër, atëherë kjo do të na sillte bilancin e duhur”.

“E ardhmja ime? Nuk largohem nga Old Trafford. Kam edhe dy vite në kontratën time dhe mendoj se do ta zgjas atë pas Botërorit. Largimi i Ronaldos? Natyrisht, pas largimit të Ronaldos kam pasur përgjegjësi shtesë dhe e kam ditur se duhet të shënoja më shumë gola”, tha Rooney.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Rooney kërkon edhe ni sulmues.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: