Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mourinho : Do të rikthehem në Angli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Mourinho : Do të rikthehem në Angli   Sun May 09, 2010 5:07 pm

Trajneri i Interit është në rrugë të mirë për të fituar tre tituj dhe nuk ka përjashtuar mundësinë e një rikthimi në Angli.
Sidoqoftë, këtë rikthim mund ta pengojReal Madrid, i cili ka shfaqur interesim të madh për shërbimet e portugezit sepse Pellegrini nuk ka treguar rezultate të suksesshme në fronin e Realit këtë sezon.
“Kam qenë tre vite në Angli dhe mund të rikthehem atje. Chelsea është klub i bukur, por unë jam një trajner i futbollit dhe nuk do të thotë se duhet ta drejtoj vetëm Chelsean”, ishte cituar të ketë thënë Mourinho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Mourinho : Do të rikthehem në Angli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: