Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bayern , Gomez për Dzekon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Bayern , Gomez për Dzekon   Mon May 10, 2010 8:47 pm

Bayern Munichu duket se mezi pret të sigurojë shërbimet e boshnjakut Edin Dzeko, kësaj radhe si shkëmbim me të dështuarin Mario Gomez.
Sipas një raporti nga Bayern 3, kampioni i Bundesligas është në përgatitje të një oferte për Wolfsburgun, ku përfshihen shërbimet e Mario Gomezit plus 10 milionë euro dhe thuhet se një ofertë e tillë do të pranohej menjëherë.

Gomez ka dështuar të shkëlqejë në fanellën e Bayernit pas transferimit në verën e vitit 2009, ndërsa Dzeko ishte fenomenal me 49 gola në 66 paraqitje për Wolfsburgun. Klube si Chelsea, Juventus, Milan dhe Real Madrid janë gjithashtu të interesuara për 24-vjeçarin Dzeko.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Bayern , Gomez për Dzekon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: