Kosovo-Albanians
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Yaya Toure në Arsenal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
butrint
Admin


Numri i postimeve : 182
Points : 654
Join date : 08/05/2010
Age : 22
Location : kosovë-mitrovicë

MesazhTitulli: Yaya Toure në Arsenal   Tue May 11, 2010 7:29 pm

Agjenti i mesfushorit të Barcelonës, Yaya Toure, ka konfirmuar interesimin e Arsenalit për klientin e tij.
Edhe topçinjtë edhe Manchester United janë lidhur me një transferim të përfaqësuesit të kombëtares së Bregut të Fildishtë këtë sezon, por duket se Yaya preferon ish-ekipin e vëllait të tij, Kolo Toure.

“Yaya është i lumtur në Barcelona por Anglia ka disa ekipe të cilat e kërkojnë atë. Në mesin e tyre është edhe Arsene Wengeri i Arsenalit. Francezi e vlerëson lojtarin shumë dhe mendoj se ai mund të ketë një sukses të madh me Arsenalin”, ka thënë agjenti i Toure, Dimitri Selçuk.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://info.albanianforum.net
 
Yaya Toure në Arsenal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
♦Kosovo-Albanians♦ :: Futboll-
Kërce tek: